Jeśli nie masz czasu na czytanie, to możesz posłuchać podcastu dotyczącego zagadnień poruszanych na blogu. Kanał Nowoczesny Manager dostępny jest na platformie Anchor, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts i wielu innych platformach.

Dla wszystkich którzy wolą wersję video – zapraszam na kanał Youtuba Nowoczesny Manager. Proszę nie zapomnij także o subskrypcji, aby nie uleciało Ci żadne nowe nagranie. Jeśli jesteś zainteresowany tematyką zarządzania, to zachęcam do zapisania się na newsletter na blogu (link).

Podcast dostępny jest pod adresem: https://anchor.fm/nowoczesny-manager, na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts i wielu innych platformach.

Odcinek 7 – Jak zaangażować interesariuszy i zapewnić sukces Twojemu przedsięwzięciu

Wszystkie badania pokazują, że kluczowym elementem sukcesu przedsięwzięcia jest odpowiednie wsparcie ze strony sponsorów, klientów, użytkowników – czyli interesariuszy.

Jak ten temat ugryźć? W odcinku omawiam 5 kroków, dzięki którym zaangażujesz ich i zapewnisz sukces Twojemu przedsięwzięciu.

Link do odcinka

Odcinek 6 – Czy komandosi mogą pomóc w skutecznym zarządzaniu?

Czy doświadczenia komandosów z Iraku mogą Ci w czymś pomóc? Czy sposób dowodzenia oddziałami specjalnymi ma coś wspólnego ze skutecznym zarządzaniem w firmie? 

Wspólnych elementów jest bardzo dużo a zasady stosowane w jednostkach specjalnych możesz wykorzystać w swojej codziennej pracy!

Link do odcinka

Odcinek 5 – Czy Twój projekt zakończy się porażką?

Czy zastanawiałeś się dlaczego tak wiele projektów kończy się porażkami? Jakie są przyczyny porażek?
Istnieje wiele zestawień to pokazujących. My zrobiliśmy ich syntezę i uzyskaliśmy w wyniku 14 kategorii pogrupowanych od najczęściej do najrzadziej występujących przyczyn. Dodatkowo opracowaliśmy dokument, który pomoże Ci w 5 minut ocenić czy Twój projekt czeka porażka.

Link do odcinka

Odcinek 4 – Czy znasz siłę nawyków?

Czy wiesz, że organizacje i społeczeństwa też mają swoje nawyki? Czy znasz siłę nawyków w organizacjach? Dowiedz się więcej o sile nawyku!

Link do odcinka

Odcinek 3 – Poznaj tajniki wystąpień publicznych i przestań się ich bać! – wywiad

Przygotowujesz się do wystąpienia publicznego? Jeśli tak, to poznaj tajniki wystąpień publicznych od praktyka, który rocznie prowadzi kilkanaście wystąpień publicznych.

Link do odcinka

Odcinek 2 – 10 narzędzi, dzięki którym efektywniej zarządzam projektami

W odcinku znajdziesz informacje o 10 narzędziach, które wykorzystuję zarządzając projektami i zespołami.

Link do odcinka

Odcinek 1 – 5 rozwiązań wyzwań przed jakimi stają świeżo upieczeni managerowie

W odcinku omawiam 5 największych wyzwań, przed jakimi, moim zdanie, stają świeżo upieczeni managerowie. Pokazuję też rozwiązania oraz przykłady.

Link do odcinka